Úřad městské části Praha-Slivenec

Volejte: 251 818 044, 251 813 754

Pište: slivenec@praha-slivenec.cz

Facebook | Google+

background

Slivenecký masopust

Zveme Vás na tradiční slivenecký Masopust. Průvod půjde ze Slivence do Holyně za doprovodu kapely. Čekají vás masopustní dobroty, kapela Třehusk, pouliční kejklíři, stánkový prodej.

Oznamujeme občanům, že v úterý 13. 2. 2018 bude úřad z technických důvodů od 12:00 hodin uzavřen.

Autoři Vám představí své návrhy, seznámí Vás se všemi detaily a zodpoví všechny Vaše dotazy. Získáte konkrétní představu o návrhu a můžete i navrhnou autorům nějaké vylepšení. Zveme všechny aktivní a iniciativní spoluobčany na společné utváření veřejného prostoru. Stručnou anotaci návrhu najdete na stránce Participace

Rádi bychom vás pozvali na cestu do pravěku. Při našem putování Ugandou jsme navštívili jedno z nejpozoruhodnějších pohoří světa – Ruwenzori. Na jeho svazích jsme procházeli čtyřmi druhy horského pralesa, mezi lobéliemi a starčeky, které nenajdete nikde jinde na Zemi.

Rodinné centrum Pecka vás zve na loutkové divadélko principálky Moniky Pospíšilové PRINCEZNA NA HRÁŠKU. Představení se koná 29. ledna 2018 od 10:00 ve sliveneckém klubu Švestka.

Přinášíme výsledkovou listinu za volební okrsky MČ Praha-Slivenec včetně srovnání s výsledky Prahy a České republiky. Zajímavost z 2. kola: Víte koho volili voliči neúspěšných kandidátů z prvního kola? Pro pana Zemana hlasovalo 21,18 % a pro pana Drahoše 78,82 %.

 

Vážení čtenáři,

omlouváme se vám – v úterý 16. 1. 2018 bude knihovna uzavřená. Knihovnice jsou celý den na Setkání pracovníků místních veřejných knihoven regionu Praha v Ústřední městské knihovně v Praze. Děkujeme za pochopení.

Krejčová – Haningerová

Přinášíme výsledkovou listinu volby prezidenta České republiky v Městské části Praha-Slivenec. Volební účastí 73,01% se řadíme na 26. místo z 57 městských částí Prahy. Najdete i srovnání naší volby v rámci volby v Praze a celé České republice.

Veřejná knihovna Slivenec pořádá besedu s cestovatelem Petrem Štětinou o Iránu.

Termín pro podávání návrhů je od 1. 1. 2018 do 31. 1. 2018. Po úspěšném 1. ročníku „Participativního rozpočtu“ se Zastupitelstvo městské části rozhodlo v tomto projektu pokračovat i v roce 2018. Proto byl sestaven harmonogram, vyčleněna finanční částka z rozpočtu městské části. Ověřilo se, že občané mají mnoho skvělých nápadů, jak zlepšit veřejné prostory a vybavení obce. Těšíme se na Vaše nápady. Informace budou na stránce Participativního rozpočtu.

Harmonogram a pravidla

Přihláška návrhu

Podpisová listina