Úřad městské části Praha-Slivenec

Volejte: 251 818 044, 251 813 754

Pište: slivenec@praha-slivenec.cz

Facebook | Google+

background

Volby do zastupitelstev obcí ve dnech 1. – 2. 11. 2002

Zvolení členové zastupitelstva MČ Praha – Slivenec

kandidátní listina poř.číslo příjmení, jméno tituly věk strana pol.přísl. abs. v % pořadí mandát
1 Občanská demokratická strana 1 Paul Robert Ing. 54 ODS ODS 522 IX.29 1 *
1 Občanská demokratická strana 2 Aksman Radomír 44 ODS ODS 521 IX.28 2 *
1 Občanská demokratická strana 3 Rozehnal Aleš 49 ODS ODS 492 VIII.76 3 *
1 Občanská demokratická strana 4 Černá Eva Ing. 39 ODS BEZPP 537 IX.56 4 *
1 Občanská demokratická strana 5 Plamínková Jana RNDr. 43 ODS BEZPP 518 IX.22 5 *
1 Občanská demokratická strana 6 Marková Helena 37 ODS ODS 504 VIII.97 6 *
1 Občanská demokratická strana 7 Vorlíček Václav Ing. 56 ODS BEZPP 539 IX.60 7 *
1 Občanská demokratická strana 8 Skružná Jitka Ing. 42 ODS BEZPP 518 IX.22 8 *
1 Občanská demokratická strana 9 Vrzalová Kateřina 30 ODS ODS 493 VIII.78 9 *
1 Občanská demokratická strana 10 Zdeborská Zuzana 32 ODS ODS 492 VIII.76 10 *
2 Komunistická str.Čech a Moravy 2 Reitmeierová Karla 55 KSČM KSČM 101 X.91 1 *

Zvolení náhradníci

kandidátní listina poř.číslo příjmení, jméno tituly věk strana pol.přísl. abs. v % pořadí mandát
1 Občanská demokratická strana 11 Šinagl David 22 ODS ODS 478 VIII.51 1  –
2 Komunistická str.Čech a Moravy 4 Halama Václav 58 KSČM KSČM 101 X.91 1  –
2 Komunistická str.Čech a Moravy 1 Šestáková Petronela 53 KSČM KSČM 86 IX.29 2  –
2 Komunistická str.Čech a Moravy 3 Slanec Václav 69 KSČM BEZPP 84 09.VIII 3  –
2 Komunistická str.Čech a Moravy 5 Kratochvíl František 70 KSČM KSČM 77 VIII.32 4  –
2 Komunistická str.Čech a Moravy 6 Chudoba Jiří 72 KSČM KSČM 81 VIII.75 5  –
2 Komunistická str.Čech a Moravy 7 Halada Arnošt 75 KSČM KSČM 81 VIII.75 6  –
2 Komunistická str.Čech a Moravy 8 Vraná Jiřina 67 KSČM BEZPP 83 VIII.97 7  –
2 Komunistická str.Čech a Moravy 9 Karel Miroslav 77 KSČM KSČM 76 VIII.21 8  –